KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9399295
nr 939 9295
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, hästporträtt, signerad, bladets mått: 28x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 februari 2015
kl 19:33:21
29/1 22:50:12